1. Home
Welcome to Stream Sports

Stream Sports is a free & ad-free sports streaming index. We specialize in schedules for all kinds of sports and match highlights for the major sporting events. You can find streams for your favorite events on StreamSports and watch them live, or catch the highlights later. Our events table above brings you the entire world of sports in one page. You can filter by competition, sport, league and nation or your favorite teams. You can also catch the highlights if you missed the live event.

Streamers and webmasters & Our dear visitors

  • - Streamers and Webmasters - Submit your stream now so visitors of Stream Sports can watch it.
  • - Our dear visitors - Please read about our promise to you.

Stream Sports - No nonsense free live sports streaming - Coded with ♥ - Press CTRL+D now to add us to your favorites.

Stream Sports free live Sports streaming

Event_Time_st Sports Leagues Match Streams
21 Oct 07:00 Ice Hockey

Krasnoyarskie Rysi - Kristall

Russia
21 Oct 07:30 Cycling

Absa Cape Epic

Mountain Biking
21 Oct 07:45 Football

PIU (Saratov) - KubSAU (Krasnodar)

NSFL
21 Oct 07:50 Winter Sport

World Cup, Beijing

Short track
21 Oct 08:00 Futsal

Triumph - GTS-Samara

Russia
21 Oct 08:00 Volleyball

Kuanysh (W) - Altay-2 (W)

Women
21 Oct 08:30 Basketball

Guangdong - Zhejiang Golden Bulls

CBA / Men
21 Oct 08:30 Basketball

Xinjiang - Shanxi

CBA / Men
21 Oct 09:00 Badminton

Denmark Open

BWF World Tour
21 Oct 09:00 e-Sports

Contenders Australia

Overwatch
21 Oct 09:10 Tennis

ATP Tour, Moscow

ATP
21 Oct 09:10 Tennis

Filip Krajinovic - Pedro Martinez

ATP
21 Oct 09:10 Tennis

Andrea Arnaboldi - Jonas Forejtek

ATP Challenger
21 Oct 09:10 Tennis

ATP Challanger, Losinj

ATP Challenger
21 Oct 09:10 Tennis

Geoffrey Blancaneaux - Carlos Taberner

ATP Challenger
21 Oct 09:10 Tennis

Anett Kontaveit - Andrea Petkovic

WTA
21 Oct 09:10 Tennis

WTA Tour, Moscow

WTA
21 Oct 09:30 Darts

Online Live League

Life Darts
21 Oct 10:00 Gymnastics

World Championship, Kitakyushu

Artistic Gymnastics
21 Oct 10:00 Ice Hockey

Amur - Admiral

KHL
21 Oct 10:00 Futsal

Sib-Tranzit - Yuzhny Ural

Russia
21 Oct 10:00 Billiard

German Masters Qualification

Snooker
21 Oct 10:00 Tennis

Kuzmova V./Panova A. - J.Ostapenko/K.Siniakova

WTA
21 Oct 10:15 Football

VGAFK (Volgograd) - KGUFKST (Krasnodar)

NSFL
21 Oct 10:30 Tennis

Federico Coria - Ricardas Berankis

ATP
21 Oct 10:30 Tennis

Andrej Martin - Filip Misolic

ATP Challenger
21 Oct 10:30 Tennis

Nerman Fatic - Georgii Kravchenko

ATP Challenger
21 Oct 10:30 Baseball

Kia Tigers - Hanwa Eagles

KBO League
21 Oct 10:30 Baseball

LG Twins - Kiwoom Heroes

KBO League
21 Oct 10:30 Baseball

SSG Landers - Doosan Bears

KBO League
21 Oct 10:30 Tennis

Kichenok L./Kostyuk M. - A.Bondar/D.Galfi

WTA
21 Oct 10:30 Tennis

Maria Sakkari - Anna Kalinskaya

WTA
21 Oct 10:30 Tennis

Saisai Zheng - Clara Tauson

WTA
21 Oct 11:00 Basketball

Ferroviario da Beira - Matero Magic

21 Oct 11:00 Ice Hockey

Krasnaya Armiya - SKA-Varyagi

Russia
21 Oct 11:00 Cricket

Bangladesh - Papua New Guinea

T20 World Cup
21 Oct 11:00 Volleyball

Ansan OK - Seoul Woori Card Hansae

V-League / Men
21 Oct 11:00 Volleyball

Altai (W) - Zhetysu-2 (W)

Women
21 Oct 11:00 Volleyball

IBK Altos (W) - Incheon Hungkuk (W)

Women
21 Oct 11:10 Tennis

ATP Tour, Antwerp

ATP
21 Oct 11:10 Tennis

WTA Tour, Tenerife

WTA
21 Oct 11:30 Tennis

T.Brkic/N.Cacic - Inglot D./Skupski K.

ATP
21 Oct 11:30 Tennis

Donna Vekic - Irina-Camelia Begu

WTA
21 Oct 11:30 Volleyball

Lokomotiv-SShOR - Kuzbass-2

Youth League
21 Oct 12:00 Tennis

D.Molchanov/A.Nedovyesov - Delbonis F./Vega Hernandez D.

ATP
21 Oct 12:00 Tennis

Jan-lennard Struff - Lloyd Harris

ATP
21 Oct 12:00 Tennis

Cerretani J./Fallert F. - Chandrasekar A./Prashanth V.

ATP Challenger
21 Oct 12:00 Tennis

Cornea V. V./Kirkin E. - Blancaneaux G./Kadhe A.

ATP Challenger
21 Oct 12:00 Football

Noravank - Urartu

Premier League
21 Oct 12:00 Futsal

AltPolytech - Sigma-K

Russia
21 Oct 12:00 Football

Metalist U19 - Inhulets U19

U-19 Premier League
21 Oct 12:00 Ice Hockey

KRS Vanke Rays (W) - Dinamo-Neva (W)

Women
21 Oct 12:00 Tennis

Camila Giorgi - Danka Kovinic

WTA
21 Oct 12:00 Tennis

Heisen V./Mitu A. - Eikeri U./Perez E.

WTA
21 Oct 12:00 Volleyball

Berkuti Urala - SSHOR Samotlor

Youth League
21 Oct 12:30 Tennis

Andrey Rublev - Adrian Mannarino

ATP
21 Oct 12:30 Golf

Mallorca Open

European Tour
21 Oct 12:30 Volleyball

Yenisey-2 - ASK-2

Youth League
21 Oct 13:00 Tennis

R.Bopanna/A.Qureshi - Ivashka I./Martinez P.

ATP
21 Oct 13:00 Basketball

Liaoning - Jilin

CBA / Men
21 Oct 13:00 Basketball

Shenzhen - Jiangsu

CBA / Men
21 Oct 13:00 Basketball

Yenisey (W) - Panathinaikos (W)

Eurocup
21 Oct 13:00 Football

Montenegro (W) - Azerbaijan (W)

World Cup Qualification
21 Oct 13:00 Tennis

Marketa Vondrousova - Lesia Tsurenko

WTA
21 Oct 13:30 Tennis

O.Marach/P.Oswald - N.Mahut/F.Martin

ATP
21 Oct 13:30 Tennis

Roberto Bautista Agut - Marton Fucsovics

ATP
21 Oct 13:30 Tennis

Haase R./Hermans M. - Sancic A./Sitak A.

ATP Challenger
21 Oct 13:30 Tennis

S.Doumbia/F.Reboul - A.Martin/T.Weissborn

ATP Challenger
21 Oct 13:30 Futsal

Hungary (W) - Russia (W)

European Championship
21 Oct 13:30 Cricket

Knights - North West

South Africa
21 Oct 13:30 Volleyball

Almaty (W) - Karaganda (W)

Women
21 Oct 13:30 Volleyball

Dynamo Moscow (W) - Dinamo Metar (W)

Women
21 Oct 13:30 Tennis

Maria Camila Osorio Serrano - Mayar Sherif

WTA
21 Oct 14:00 Basketball

Cape Town Tigers - Roche-Bois Warriors

21 Oct 14:00 Tennis

Egor Gerasimov - Aslan Karatsev

ATP
21 Oct 14:00 Tennis

Heliovaara H./Middelkoop M. - K.Khachanov/A.Rublev

ATP
21 Oct 14:00 Basketball

Lokomotiv-Kuban - Khimki

Super League / Men
21 Oct 14:00 Volleyball

Dynamo Kazan (W) - Sparta (W)

Women
21 Oct 14:00 Tennis

Gumulya B./Plipuech P. - E.Hozumi/S.Zhang

WTA
21 Oct 14:00 Volleyball

Belogore-2 - Zenit 2

Youth League
21 Oct 14:00 Volleyball

Neftanik-UOR - YKIOR

Youth League
21 Oct 14:15 Football

Metallurg Bekabad - AGMK

Super League
21 Oct 14:30 Basketball

Perm BIONORD Intl 3x3 Quest

21 Oct 14:30 Ice Hockey

Almaty - Snezhnye Barsy

Kazakhstan
21 Oct 14:30 Ice Hockey

Yuzhny Ural - Zvezda Moscow

Russia
21 Oct 14:30 Ice Hockey

Zauralie - Rubin Tyumen

Russia
21 Oct 14:30 Tennis

E.Alexandrova/Y.Sizikova - N.Dzalamidze/K.Rakhimova

WTA
21 Oct 15:00 Ice Hockey

Aktobe - Gornyak Rudny

Kazakhstan
21 Oct 15:00 Ice Hockey

Beibarys Atyrau - Temirtau

Kazakhstan
21 Oct 15:00 Football

BKMA Yerevan - Pyunik

Premier League
21 Oct 15:00 Football

Sud America - Cerro Largo

Primera Division
21 Oct 15:00 Futsal

Tyumen - Novaya Generaziya

Russia
21 Oct 15:00 Ice Hockey

Chelmet - Yugra

Russia
21 Oct 15:00 Ice Hockey

Irbis - Tyumensky Legion

Russia
21 Oct 15:00 Ice Hockey

MHC Spartak - Akademia Mikhailova

Russia
21 Oct 15:00 Cricket

Oman - Scotland

T20 World Cup
21 Oct 15:00 Volleyball

Jaroslavich - CSKA Moscow

Vysshaya Liga A
21 Oct 15:00 Ice Hockey

MSMO 7.62 (W) - Belyye Medveditsy (W)

Women
21 Oct 15:00 Ice Hockey

Tornado (W) - Biryusa (W)

Women
21 Oct 15:00 Football

Russia (W) - Malta (W)

World Cup Qualification
21 Oct 15:15 Football

Al Ittihad Kalba - Al Urooba

Premier League
21 Oct 15:15 Football

Bani Yas - Khorfakkan

Premier League
21 Oct 15:25 Ice Hockey

Neman Grodno - Shakhtyor Sl

Belarus
21 Oct 15:30 Football

HJK - Maccabi T-A

21 Oct 15:30 Tennis

I.Dodig/M.Melo - Harris L./Malisse X.

ATP
21 Oct 15:30 Football

Napredak - Novi Pazar

Superliga
21 Oct 15:30 Handball

Pelister (W) - Cair (W)

Women
21 Oct 15:30 Volleyball

Proton (W) - Dynamo Krasnodar (W)

Women
21 Oct 15:30 Tennis

Jurak D./Klepac A. - I.Khromacheva/D.Kovinic

WTA
21 Oct 16:00 Tennis

ATP Challenger, Bogota

ATP Challenger
21 Oct 16:00 Tennis

ATP Challenger, Buenos Aires

ATP Challenger
21 Oct 16:00 Tennis

Enzo Couacaud - Nicolas Barrientos

ATP Challenger
21 Oct 16:00 Tennis

Goncalo Oliveira - Oriol Roca Batalla

ATP Challenger
21 Oct 16:00 Tennis

V.Kopriva/A.Merino - De Jong J./Stevens B.

ATP Challenger
21 Oct 16:00 Basketball

Delikatesas-Joniskis - Vilkaviskis

NKL
21 Oct 16:00 Basketball

Kauno Atletas - Zalgiris-2

NKL
21 Oct 16:00 Basketball

Suduva-Mantinga - Silute

NKL
21 Oct 16:00 Basketball

Telsiai - Kretinga

NKL
21 Oct 16:00 Basketball

Vilnius - Naglis

NKL
21 Oct 16:00 Basketball

Vytis-Sakiai - Mazeikiai

NKL
21 Oct 16:00 Football

Al Ramtha - Shabab Al Ordon

Premier League
21 Oct 16:00 Football

Aqaba - Al Jazeera

Premier League
21 Oct 16:00 Water Sports

World Cup, Doha

Swimming
21 Oct 16:00 Volleyball

Minchanka (W) - Lipetsk (W)

Women
21 Oct 16:00 Football

Albania (W) - Armenia (W)

World Cup Qualification
21 Oct 16:00 Football

Georgia (W) - Finland (W)

World Cup Qualification
21 Oct 16:00 Football

Latvia (W) - North Macedonia (W)

World Cup Qualification
21 Oct 16:00 Football

Turkey (W) - Bulgaria (W)

World Cup Qualification
21 Oct 16:30 Ice Hockey

Karlovy Vary - Kometa Brno

Czech Republic
21 Oct 16:30 Basketball

Olympiacos (W) - Crvena Zvezda (W)

Eurocup
21 Oct 16:30 Futsal

Belarus (W) - Netherlands (W)

European Championship
21 Oct 16:30 Ice Hockey

Tappara - HIFK

Finland
21 Oct 16:30 Ice Hockey

Jokerit - Metallurg Mg

KHL
21 Oct 16:30 Basketball

Gargzdai - Neptunas Klaipeda

NKL
21 Oct 16:30 Basketball

Arka Gdynia - STK Czarni Slupsk

PLK
21 Oct 16:30 Volleyball

Uralochka-NTMK (W) - Tulitza (W)

Women
21 Oct 16:30 Tennis

Veronika Kudermetova - Simona Halep

WTA
21 Oct 16:30 Volleyball

Dynamo-Olimp - Dynamo LO-2

Youth League
21 Oct 16:45 Ice Hockey

Brest - Dinamo-Molodechno

Belarus
21 Oct 16:45 Futsal

Czech Republic (W) - Ukraine (W)

European Championship
21 Oct 17:00 Basketball

Banovici (W) - Partizan (W)

Adriatic League
21 Oct 17:00 Tennis

Aboian L./Aboian V. - Andreozzi G./Seyboth Wild T.

ATP Challenger
21 Oct 17:00 Tennis

Santiago Fa Rodriguez Taverna - Juan Varillas

ATP Challenger
21 Oct 17:00 Ice Hockey

Lida - Yunost Minsk

Belarus
21 Oct 17:00 Handball

N-Luebbecke - Magdeburg

DHB Pokal
21 Oct 17:00 Basketball

Gorzow Wielkopolski (W) - Horizont (W)

Eurocup
21 Oct 17:00 Basketball

Sepsi (W) - Elazig (W)

Eurocup
21 Oct 17:00 Basketball

Sopron (W) - Famila Schio (W)

Euroleague
21 Oct 17:00 Basketball

TTT Riga (W) - MBA Moscow (W)

Euroleague
21 Oct 17:00 Ice Hockey

Neftekhimik - Dynamo Moscow

KHL
21 Oct 17:00 Ice Hockey

HSh Riga - Liepaja

Latvia
21 Oct 17:00 Ice Hockey

Sanok - Podhale Nowy Targ

Poland
21 Oct 17:00 Ice Hockey

Atlant - MHK Dynamo SP

Russia
21 Oct 17:00 Ice Hockey

Dizel - Metallurg Nk

Russia
21 Oct 17:00 Ice Hockey

MHC Atlant - MHK Dynamo SP

Russia
21 Oct 17:00 Basketball

Budivelnyk - Ternopol

Super League / Men
21 Oct 17:00 Basketball

Kupol Rodniki - Novosibirsk

Super League / Men
21 Oct 17:00 Basketball

MBA Moscow - Barnaul

Super League / Men
21 Oct 17:00 Basketball

Runa - Irkut

Super League / Men
21 Oct 17:00 Basketball

Samara - Dinamo Vladivostok

Super League / Men
21 Oct 17:00 Ice Hockey

Dnipro Kherson - Bilyi Bars

Ukraine
21 Oct 17:00 Football

Denmark (W) - Bosnia-Herzegovina (W)

World Cup Qualification
21 Oct 17:00 Football

Israel (W) - Germany (W)

World Cup Qualification
21 Oct 17:00 Football

Ukraine (W) - Faroe Islands (W)

World Cup Qualification
21 Oct 17:00 Tennis

Greetje Minnen - Arantxa Rus

WTA
21 Oct 17:15 Football

Boston River - Cerrito

Primera Division
21 Oct 17:30 Tennis

Andy Murray - Diego Schwartzman

ATP
21 Oct 17:30 Tennis

O.Luz/L.D.Martinez - Jarry N./Quiroz R.

ATP Challenger
21 Oct 17:30 Basketball

Jelgava (W) - TTT Riga 2 (Zh)

Baltic Basketball League
21 Oct 17:30 Basketball

DVTK (W) - NIKA (W)

Eurocup
21 Oct 17:30 Futsal

Haladas - TFSE

Hungary
21 Oct 17:30 Ice Hockey

CSKA Moscow - Salavat Yulaev

KHL
21 Oct 17:30 Ice Hockey

SKA - Kunlun

KHL
21 Oct 17:30 Ice Hockey

Vityaz - Spartak M

KHL
21 Oct 17:30 Football

Petrolul - Steaua Bucuresti

Liga 2
21 Oct 17:30 Football

Al Wasl - Al Ain

Premier League
21 Oct 17:30 Football

Al Wakrah - Al Duhail

Stars League
21 Oct 17:30 Cycling

World Championships

Track Cycling
21 Oct 17:30 Ice Hockey

Ledyanyye Krylya (W) - SKSO (W)

Women
21 Oct 17:45 Football

Alashkert - LASK Linz

21 Oct 17:45 Football

Anorthosis - Flora

21 Oct 17:45 Football

Bodo / Glimt - Roma

21 Oct 17:45 Football

Copenhagen - PAOK

21 Oct 17:45 Football

Feyenoord - Union Berlin

21 Oct 17:45 Football

Karabakh - Kairat